ERTEL
  ulubione Dodaj do ulubionych 
 

- 8 kanałów,
- zasilanie: 3 baterie AAA lub akumulator NiCd,
- wymiary: WxSxG (mm): 160x60x30
- masa: 97g (zależnie od typu zasilania),
- blokada klawiatury,

 

- Radiotelefon - 2 szt.
- Instrukcja obsługi w jęz. polskim - 1 szt.
- Klipsy do paska - 2 szt.

 

Instrukcja obsługi

   

Radiotelefon Może być mały i lekki, ale nie oznacza to mniejszej mocy ! Za naciśnięciem jednego przycisku radiotelefon Motorola Talkabout T4512 pozwala na skontaktowanie się z rodziną i przyjaciółmi aż do 5 kilometrów odległości.

Gdziekolwiek jesteś, w centrum handlowym czy na plaży, te małe i wytrzymałe radiotelefony będą doskonałym kompanem podczas Twoich weekendowych zajęć z rodziną lub przyjaciółmi, dzięki nim pozostanie w kontakcie będzie się łatwe i zabawne.

Ponieważ te radiotelefony nie potrzebują żadnych licencji, nie poniesiesz żadnych opłat za połączenia ! Stylowy wzór i ciemnoszara poliwęglanowa obudowa z niebieskimi przyciskami. radiotelefony T4512 są dostępne w parach, a jedyne co musisz zrobić, by zacząć rozmawiać to włożyć baterie. Zestaw zawiera klips do paska, który pozwala na zabezpieczenie radiotelefonu, gdy nie jest używany.

Dzwonki ostrzegawcze zawiadomią o nieodebranych rozmowach a także poinformują, kiedy należy wymienić baterie.

Z 8 kanałami i 38 kodami które pomogą w niezakłóconym przez innych użytkowników odbiorze, trzy baterie AAA pozwolą na 35 godzin używania radiotelefonu. Nie będziesz chciał wyjść bez nich z domu!

 • Start • O firmie • Oferta • Referencje • Kontakt • do górygora 

copyright 2004-2007 by Ertel PPUH Koszalin