ERTEL
  Dodaj do ulubionych 
 

- 8 kanałów, 38 kodów PL, 304 kombinacje,
- zasilanie: 3 baterie AA lub akumulator NiMH,
- wymiary: WxSxG (mm): 160x60x30
- masa: 172-179g (zależnie od typu zasilania),
- programowany poziom mocy,
- obudowa strugoszczelna,
- automatyczny wyłącznik,
- wskażnik naładowania baterii,
- skanowanie kanałów,
- blokada klawiatury,
- kodowanie głosu
- alarm wibracyjny

 

- Radiotelefon - 2szt.
- Ładowarka dwustanowiskowa - 1szt.
- Akumulator - 2szt.
- Standardowy klips do paska - 2szt.
- Instrukcja obsługi w jęz. polskim - 1szt.

MOTOROLA TalkAbout T5622 to uniwersalny radiotelefon pracujący w zakresie częstotliwości PMR (446.0 - 446.1 MHz), udostępnionym do użytkowania bez odrębnych pozwoleń w krajach UE. Doskonały radiotelefon z maksymalnie uproszczoną obsługą, zachowujący jednocześnie wszystkie zalety i możliwości radiotelefonów wyższej klasy. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy. Jako jeden z nielicznych posiada wbudowany alarm wibracyjny.

Wyposażony jest w czytelny podświetlany wyświetlacz, 10 tonów dzwonka. Radiotelefon posiada 38 kodów PL, co wraz z 8 kanałami tworzy wiele kombinacji; będzie odbierać wiadomości przeznaczone tylko dla nas.

Radiotelefon pracuje na częstotliwości 446 MHz. Moc 0.5W jest wystarczająca do prowadzenia rozmów w zasięgu do 3km, a jednocześnie nie powoduje konieczności występowania o pozwolenie na użytkowanie radiotelefonu. Zasilanie zapewniają baterie AA (paluszki) lub akumulator NiMH. Dostępny tylko w kolorze czarnym.

Dodatkowe możliwości to praca w trybie VOX: Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Dodatkowo eliminuje hałas z otoczenia. Funkcja jest dostępna z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia.

 

Futerał na ramię

Futerał ENTN9153
nr 00173

Jest to wygodny w użyciu, przypinany do paska lub opaski naramiennej pokrowiec. Sam radiotelefon jest zabezpieczony przed zgubieniem dzięki pętli mocowanej na pokrętle.

Akumulator

Akumulator HKNN4002
nr 00226

Dodatkowy akumulator przydatny w przypadku intensywnego wykorzystywania radiotelefonu jako zapasowe źródło energii. Może być wielokrotnie ładowany, co prowadzi do redukcji kosztów związanych z zakupem baterii. Czas pracy do ok. 12h.

Zestaw mikrofon-słuchawka

Zestaw mikrofon-słuchawka ENTN8868
nr 00179

Zestaw słuchawkowy z mikrofonem na sztywnym wysięgniku. Jest bardzo lekki, ponadto przyczynia się do eliminacji hałasu z otoczenia. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator zaczyna mówić.

Zestaw słuchawkowy

Zestaw słuchawkowy ENTN8870
nr 00174

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy z przyciskiem PTT, czyli nadawania. Zawiera niewielką słuchawkę, którą wkłada się wprost do ucha oraz mikrofon z przyciskiem PTT. Zestaw jest bardzo lekki i można go dyskretne ukryć we włosach lub ubiorze.

Futerał wodoodporny

Futerał wodoodporny EHLN9580
nr 00178

Wodoszczelny pokrowiec na radiotelefon. Jest to niezbędne wyposażenie dla entuzjastów sportów wodnych. Radiotelefon umieszcza się w szczelnej obudowie chroniącej go przed wodą oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, jednak nawet w tych warunkach może być normalnie wykorzystywany.

Klips do paska

Klips do paska
nr 00172

Klips do paska umożliwiający wygodne noszenie radiotelefonu podczas pracy. Radiotelefon jest mocowany obrotowo na zatrzask. Zwolnienie następuje po naciśnięciu przycisku na zaczepie. Wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego.


 • Start • O firmie • Oferta • Referencje • Kontakt • do góry 

copyright 2004-2007 by Ertel PPUH Koszalin