ERTEL
  dodaj Dodaj do ulubionych 
 
XTN446

- Zasięg: maksymalnie do 5 km
- Źródło zasilania: baterie AA lub aku NiMH
- Ilość kanałów: 8, ilość kodów: PL 38 i DPL 83
- Typowy czas pracy aku NiMH: około 24 godzin
- Typowa żywotność baterii AA: około 36 godzin
- Wymiary zewnętrzne [mm]: 65x200x35
- Ciężar z akumulatorem NiMH: 282g
- Ciężar z bateriami typu AA: 265g

 

- Radiotelefon - 1szt.
- Akumulator NiMH - 1szt.
- Plastikowy pokrowiec z klipsem - 1szt.
- Panele w kolorze żółtym i szarym - 2szt.
- Instrukcja obsługi w jęz. polskim - 1szt.

Acrobat Reader Instrukcja obsługi

   

Radiotelefon XTN446 zapewnia dwustronną łączność poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Idealny do zastosowań profesjonalnych. Zasięg łączności dochodzący w terenie otwartym do pięciu kilometrów predysponuje te radiotelefony do zastosowań w firmach, w których partnerzy muszą często porozumiewać się ze sobą. Radiotelefon został zaprojektowany pod kątem długiej i niezawodnej pracy. Przeszedł intensywne próby zmęczeniowe równoważne pięcioletniej eksploatacji. Radiotelefony XTN446 są zgodne ze specyfikacją IP-54.

Czas pracy radiotelefonu przy użyciu akumulatora NiMH wynosi do 24 godzin, zaś przy zastosowaniu baterii alkalicznych typu AA do 36 godzin. Jego konstrukcja zapewnia łączność w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu.

Trwała konstrukcja: Radiotelefony XTN446 są zgodne ze specyfikacją IP-54. Pozwala to na użytkowanie urządzenia w ciężkich warunkach bez obawy o uszkodzenia. Praca w trybie VOX: Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Możliwe jest to zarówno z, jak i bez zastosowania dodatkowego wyposażenia.

Kolorowa przednia obudowa: Przednia część obudowy radiotelefonu może być wymieniana. Dostępna jest w różnych kolorach, co pozwala na lepszą organizację większych sieci łączności, gdzie poszczególne grupy użytkowników mogą być łatwo wyróżnione.

Szyfrowanie przekazywanych informacji: Radiotelefon posiada funkcję skramblera, który pozwala na prowadzenie rozmów "zaszyfrowanych" - niezrozumiałych dla postronnych użytkowników kanału

 

Zewnętrzny mikrofonogłośnik

Zewnętrzny mikrofonogłośnik
nr 00115

Zestaw mikrofon + głośnik w jednej obudowie. Idealny dla służb porządkowych. Pozwala na pracę bez konieczności "dotykania" radiotelefonu np. ukrytego pod mundurem. Wysokiej jakości mikrofon eliminuje szumy otoczenia, a sprawny głośnik zapewnia czytelny odbiór komunikatów.

Zestaw słuch. z przyciskiem PTT

Zestaw słuchawkowy z przyciskiem PTT
nr 00118

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy z przyciskiem PTT czyli nadawania. Zawiera niewielką słuchawkę, którą wkłada się wprost do ucha oraz mikrofon z przyciskiem PTT. Zestaw jest bardzo lekki i można go dyskretne ukryć we włosach lub ubiorze.

Zestaw słuchawkowy (VOX)

Zestaw słuchawkowy VOX
nr 0117

Zestaw słuchawkowy nagłowny z mikrofonem na giętkim wysięgniku. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator radia zaczyna mówić.

Słuchawka douszna z mikrofon. VOX

Słuchawka douszna z mikrofonem VOX
nr 00168

Zestaw słuchawkowy douszny z mikrofonem na giętkim wysięgniku. Bardzo lekki i ergonomiczny. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator radia zaczyna mówić. Idealny jako zestaw do samochodu, na motocykl czy rower.

Akumulator

Akumulator HKNN4002
nr 0119

Dodatkowy akumulator przydatny w przypadku intensywnego wykorzystywania radiotelefonu jako zapasowe źródło energii. Może być wielokrotnie ładowany, co prowadzi do redukcji kosztów związanych z zakupem baterii. Czas pracy do ok. 12h.

Futerał wodoodporny

Futerał wodoodporny EHLN9580
nr 00121

Wodoszczelny pokrowiec na radiotelefon. Jest to niezbędne wyposażenie dla entuzjastów sportów wodnych. Radiotelefon umieszcza się w szczelnej obudowie chroniącej go przed wodą oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, jednak nawet w tych warunkach może być normalnie wykorzystywany.

Klips do paska

Klips do paska
nr 0145

Klips do paska umożliwiający wygodne noszenie radiotelefonu podczas pracy. Radiotelefon jest mocowany obrotowo na zatrzask. Zwolnienie następuje po naciśnięciu przycisku na zaczepie. Wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego.

   
 • Start • O firmie • Oferta • Referencje • Kontakt • do góryup 

copyright 2004-2007 by Ertel PPUH Koszalin