ERTEL
  Dodaj do ulubionych 
 
Powrót
xtr446

- zasilanie: 3 baterie AA lub akumulator NiMH,
- zasięg do 8km,
- 8 kanałów, 38 kodów PL,
- podświetlany wyświetlacz,
- wskaźnik poziomu naładowania baterii
- tryb oszczędzania baterii
- pięć rodzajów dzwonka
- alarm wibracyjny,
- blokada klawiatury
- skanowanie kanałów,
- wodoodporny

 

- radia 2szt.
- klipsy do pasa - 2szt
- baterie NiMH - 2szt
- słuchawki - 2szt
- podstawka ładująca
- transformator do ładowarki
- instrukcja obsługi

Doskonały radiotelefon z maksymalnie uproszczoną obsługą, zachowujący jednocześnie wszystkie zalety i możliwości radiotelefonów wyższej klasy. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz, pięć dzwonków oraz alarm wibracyjny.

Kody PL (38 kodów) wraz z możliwością pracy na 8 kanałach, tworzą wiele kombinacji - słyszymy tylko rozmowy przeznaczone dla nas - to funkcja selektywnego wywołania. XTR446 pracuje na częstotliwości 446 MHz.

Moc 0.5W jest wystarczająca do prowadzenia rozmów w zasięgu do 8 km, a jednocześnie nie powoduje konieczności występowania o pozwolenie na użytkownie radiotelefonu. Zasilanie zapewniają baterie AAA (paluszki) lub akumulator NiMh.

Dodatkowe możliwości to praca w trybie VOX: Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Możliwe jest to z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia.

Radiotelefon jest wodoodporny co pozwala na jego użytkownie w trudnych warunkach pogodowych oraz nad akwenami wodnymi bez ryzyka uszkodzenia.


 • Start • O firmie • Oferta • Referencje • Kontakt • do góry 

copyright 2004-2007 by Ertel PPUH Koszalin