ERTEL
  dodaj Dodaj do ulubionych 
 
XTX446a

- 8 kanałów, 38 kodów PL, łącznie 304 kombinacje
- zasilanie: akumulator NiMh,
- obudowa strugoszczelna,
- automatyczny wyłącznik,
- VOX - nadawnie uruchamiane głosem
- wskażnik naładowania baterii,
- skanowanie kanałów,
- blokada klawiatury,
- kodowanie głosu

 

- Radiotelefon - 1szt.
- Akumulator NiMH
- Ładowarka jednostanowiskowa - 1szt.
- Standardowy klips do paska - 1szt.
- Instrukcja obsługi w jęz. polskim - 1szt

Acrobat Reader Instrukcja obsługi

   

Przedstawiamy nowy, doskonały radiotelefon klasy PMR stworzony z myślą o pracy w cięzkich warunkach atmosferycznych. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy, a obudowa jest jednocześnie niezwykle odporna na uszkodzenia i ciężkie warunki pracy. Wyposażony jest w czytelny podświetlany wyświetlacz, 3 tony dzwonka oraz blokadę klawiatury.

Radiotelefon posiada 38 kodów PL, co wraz z 8 kanałami tworzy 308 kombinacji; będzie odbierać wiadomości przeznaczone tylko dla nas. Posiada wbudowany skrambler kodujący dźwięk dla większej poufności prowadzonych rozmów. Radiotelefon pracuje na częstotliwości 446 MHz.

Moc 0.5W jest wystarczająca do prowadzenia rozmów w zasięgu do 5km, a jednocześnie nie powoduje konieczności występowania o pozwolenie na użytkowanie radiotelefonu. Zasilanie zapewniają baterie akumulatory NiMH - posiada wbudowany miernik poziomu i alarm niskiego poziomu naładowania. Dostępny tylko w kolorze czarnym.

Praca w trybie VOX: Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Dodatkowo eliminuje hałas z otoczenia. Funkcja jest dostępna bez zastosowania dodatkowego wyposażenia.

Szyfrowanie przekazywanych informacji (głosu): Radiotelefony XTX446 mają wbudowaną funkcję skramblera, która pozwala na prowadzenie rozmów "zaszyfrowanych" - niezrozumiałych dla postronnych użytkowników tego samego kanału.

 

Zewnętrzny mikrofonogłośnik

Zewnętrzny mikrofonogłośnik
nr 00115

Zestaw mikrofon + głośnik w jednej obudowie. Idealny dla służb porządkowych. Pozwala na pracę bez konieczności "dotykania" radiotelefonu np. ukrytego pod mundurem. Wysokiej jakości mikrofon eliminuje szumy otoczenia, a sprawny głośnik zapewnia czytelny odbiór komunikatów.

Zestaw słuch. z przyciskiem PTT

Zestaw słuchawkowy z przyciskiem PTT
nr 00118

Zestaw słuchawkowo-mikrofonowy z przyciskiem PTT czyli nadawania. Zawiera niewielką słuchawkę, którą wkłada się wprost do ucha oraz mikrofon z przyciskiem PTT. Zestaw jest bardzo lekki i można go dyskretne ukryć we włosach lub ubiorze.

Zestaw słuchawkowy (VOX)

Zestaw słuchawkowy VOX
nr 0117

Zestaw słuchawkowy nagłowny z mikrofonem na giętkim wysięgniku. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator radia zaczyna mówić.

Słuchawka douszna z mikrofon. VOX

Słuchawka douszna z mikrofonem VOX
nr 00168

Zestaw słuchawkowy douszny z mikrofonem na giętkim wysięgniku. Bardzo lekki i ergonomiczny. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie, gdy operator radia zaczyna mówić. Idealny jako zestaw do samochodu, na motocykl czy rower.

Akumulator

Akumulator HKNN4002
nr 00201

Dodatkowy akumulator przydatny w przypadku intensywnego wykorzystywania radiotelefonu jako zapasowe źródło energii. Może być wielokrotnie ładowany, co prowadzi do redukcji kosztów związanych z zakupem baterii. Czas pracy do ok. 12h.

Futerał wodoodporny

Futerał wodoodporny EHLN9580
nr 00121

Wodoszczelny pokrowiec na radiotelefon. Jest to niezbędne wyposażenie dla entuzjastów sportów wodnych. Radiotelefon umieszcza się w szczelnej obudowie chroniącej go przed wodą oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, jednak nawet w tych warunkach może być normalnie wykorzystywany.

Klips do paska

Klips do paska
nr 0203

Klips do paska umożliwiający wygodne noszenie radiotelefonu podczas pracy. Radiotelefon jest mocowany obrotowo na zatrzask. Zwolnienie następuje po naciśnięciu przycisku na zaczepie. Wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego.

   

 • Start • O firmie • Oferta • Referencje • Kontakt • do góryup 

copyright 2004-2007 by Ertel PPUH Koszalin